RN732ATTD1101D50
MFR.Part #
RN732ATTD1101D50
JLCPCB Part #
C3953458
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS