RN73H2ATTD2640B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2640B10
JLCPCB Part #
C2573713
Description
-55℃~+155℃ 125mW 264Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS