RN732ATTD10R6F50
MFR.Part #
RN732ATTD10R6F50
JLCPCB Part #
C3951725
Description
-55℃~+155℃ 10.6Ω 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS