SG73G2BTTD8201D
MFR.Part #
SG73G2BTTD8201D
JLCPCB Part #
C6220926
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS