RN732ATTD1091F25
MFR.Part #
RN732ATTD1091F25
JLCPCB Part #
C4267703
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS