RN732ATTD1061D10
MFR.Part #
RN732ATTD1061D10
JLCPCB Part #
C4176364
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS