RN731JTTD53R6F100
MFR.Part #
RN731JTTD53R6F100
JLCPCB Part #
C6982412
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS