RN73H2ETTD2340C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD2340C25
JLCPCB Part #
C4108709
Package
1210
Description
234Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS