RN732ATTD1022D10
MFR.Part #
RN732ATTD1022D10
JLCPCB Part #
C3949936
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS