Y40143K70000F9R
MFR.Part #
Y40143K70000F9R
JLCPCB Part #
C4552379
Description
-55℃~+200℃ 200mW 3.7kΩ ±1% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS