RN732BTTD9532B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD9532B50
JLCPCB Part #
C4000621
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS