RN732ATTD1003F50
MFR.Part #
RN732ATTD1003F50
JLCPCB Part #
C4037062
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS