RN731JTTD4072D25
MFR.Part #
RN731JTTD4072D25
JLCPCB Part #
C4315497
Description
-55℃~+155℃ 40.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS