RN731JTTD9881B10
MFR.Part #
RN731JTTD9881B10
JLCPCB Part #
C4232340
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS