RN731JTTD93R1F25
MFR.Part #
RN731JTTD93R1F25
JLCPCB Part #
C4341853
Description
-55℃~+155℃ 63mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS