RN731JTTD93R1C25
MFR.Part #
RN731JTTD93R1C25
JLCPCB Part #
C4351562
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS