RN731JTTD8982D100
MFR.Part #
RN731JTTD8982D100
JLCPCB Part #
C4132357
Description
-55℃~+155℃ 63mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS