RN731JTTD83R5D25
MFR.Part #
RN731JTTD83R5D25
JLCPCB Part #
C3936525
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 83.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS