HV73V2BTTD1654F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1654F
JLCPCB Part #
C3951527
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS