RN731JTTD7961B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD7961B05
JLCPCB Part #
C3976678
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS