RN73H2ETTD7232D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7232D50
JLCPCB Part #
C3927795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS