RN731JTTD77R7B25
MFR.Part #
RN731JTTD77R7B25
JLCPCB Part #
C4269856
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS