RN732BTTD53R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD53R0F25
JLCPCB Part #
C4177336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 53Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS