RN731JTTD70R6D25
MFR.Part #
RN731JTTD70R6D25
JLCPCB Part #
C4197259
Description
-55℃~+155℃ 63mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS