RN731JTTD6571F25
MFR.Part #
RN731JTTD6571F25
JLCPCB Part #
C4283304
Description
-55℃~+155℃ 6.57kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS