RN731JTTD6570F25
MFR.Part #
RN731JTTD6570F25
JLCPCB Part #
C4188746
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 657Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS