RN731JTTD6422D25
MFR.Part #
RN731JTTD6422D25
JLCPCB Part #
C4236296
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS