RN73R2ATTD1132A10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1132A10
JLCPCB Part #
C2572052
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS