RN731JTTD6342C50
MFR.Part #
RN731JTTD6342C50
JLCPCB Part #
C4166857
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS