RK73H1ETTP2372F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2372F
JLCPCB Part #
C830240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS