RN731JTTD61R9F50
MFR.Part #
RN731JTTD61R9F50
JLCPCB Part #
C4357206
Description
-55℃~+155℃ 61.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS