RN731JTTD6191F100
MFR.Part #
RN731JTTD6191F100
JLCPCB Part #
C4285768
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS