RK73H1JRTTD9762D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD9762D
JLCPCB Part #
C3972875
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS