RN731JTTD6191D25
MFR.Part #
RN731JTTD6191D25
JLCPCB Part #
C3999577
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS