RN731JTTD6041C10
MFR.Part #
RN731JTTD6041C10
JLCPCB Part #
C3985976
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS