RN731JTTD5971A10
MFR.Part #
RN731JTTD5971A10
JLCPCB Part #
C3921128
Description
-55℃~+155℃ 5.97kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS