RN731JTTD58R3D50
MFR.Part #
RN731JTTD58R3D50
JLCPCB Part #
C4278119
Description
-55℃~+155℃ 58.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS