RQ73C1J48R7BTD
MFR.Part #
RQ73C1J48R7BTD
JLCPCB Part #
C2084386
Description
-55℃~+155℃ 150mW 48.7Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS