RN731JTTD5692F100
MFR.Part #
RN731JTTD5692F100
JLCPCB Part #
C3989024
Description
-55℃~+155℃ 56.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS