RN731JTTD5560F10
MFR.Part #
RN731JTTD5560F10
JLCPCB Part #
C6660089
Description
-55℃~+155℃ 556Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS