RN731JTTD5560F50
MFR.Part #
RN731JTTD5560F50
JLCPCB Part #
C4293334
Description
-55℃~+155℃ 556Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS