RG1608N-1433-D-T5
MFR.Part #
RG1608N-1433-D-T5
JLCPCB Part #
C1693822
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 143kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS