RN731JTTD53R6D25
MFR.Part #
RN731JTTD53R6D25
JLCPCB Part #
C4161780
Description
-55℃~+155℃ 53.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS