RN731JTTD3521B25
MFR.Part #
RN731JTTD3521B25
JLCPCB Part #
C4018322
Description
-55℃~+155℃ 3.52kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS