RN73H2BTTD9650B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9650B10
JLCPCB Part #
C4209755
Description
250mW 965Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS