RN731JTTD4932F25
MFR.Part #
RN731JTTD4932F25
JLCPCB Part #
C4262835
Description
-55℃~+155℃ 49.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS