RN731JTTD4810F100
MFR.Part #
RN731JTTD4810F100
JLCPCB Part #
C4345146
Description
-55℃~+155℃ 481Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS