RN73R1JTTD4810F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4810F100
JLCPCB Part #
C2496607
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS