RN731JTTD4221C50
MFR.Part #
RN731JTTD4221C50
JLCPCB Part #
C4161845
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS