RN732BTTD4811F10
MFR.Part #
RN732BTTD4811F10
JLCPCB Part #
C4111715
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.81kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS